Gönderen Konu: Tanışma Köşesi  (Okunma sayısı 23083 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı UGUR

• Yönetici
  • *
  • Puanı : 12
    • Polonya
Tanışma Köşesi
« : 17 Şubat 2011, 23:56:57 »
Forumumuza Hoşgeldiniz ,

Bu bölüm forumdaki diğer üyelerimizle tanışma amaçlı açılmıştır.

Hoş sohbetler dileriz.

Buyrun..  ;)
Electrical & Electronics Engineer

ForumErasmus

Tanışma Köşesi
« : 17 Şubat 2011, 23:56:57 »

Çevrimdışı mitatgildir

• *
  • Puanı : 0
Ynt: Tanışma Köşesi
« Yanıtla #1 : 24 Mart 2011, 23:35:39 »
selamalikim :)

Çevrimdışı UGUR

• Yönetici
  • *
    • Polonya
« Yanıtla #2 : 24 Mart 2011, 23:37:18 »
selamalikim :)

ve aleyküm selamm , hoşgeldiniz efenim ;))

Çevrimdışı elalembelalem

• *
« Yanıtla #3 : 05 Nisan 2011, 00:56:04 »
hoşbulduk :)

site sürekli "the server is too busy" uyarısı veriyor arkadaşlar bilginize.. şimdi sitede en çok 5 kişi var ikiye katlarsak sitenin halini düşünemiyorum :D

Çevrimdışı UGUR

• Yönetici
  • *
    • Polonya
« Yanıtla #4 : 05 Nisan 2011, 01:07:20 »
hoşbulduk :)

site sürekli "the server is too busy" uyarısı veriyor arkadaşlar bilginize.. şimdi sitede en çok 5 kişi var ikiye katlarsak sitenin halini düşünemiyorum :D

Forum daha yeni kuruldu , o yüzden şu anda ücretsiz bir hosting kullanıyoruz.Bu takılmaların ve donmaların sebebi ondan  :)

Kimse beleşe ekmek vermiyor ne yazıkki.  ;)

Durumun farkındayım ancak ücretli bir hostinge yazın Türkiye'ye döndüğümde geçmeye düşünüyorum.

Şu anda maddi açıdan böyle bir yatırıma girişme şansım malesef yok :)

Dediğim gibi durumun farkındayım ama yapabilecek bişey yok ama çok fazla donma olmuyor bende demekki olanların hepsi size denk gelmiş :D

Yaşanan bu sorundan dolayı özür dileriz..

Çevrimdışı elalembelalem

• *
« Yanıtla #5 : 05 Nisan 2011, 01:13:00 »
bana 7 kere verdi o uyarıyı ama amaç bilgiye ulaşmak o yüzden sorun yok :) elinize sağlık verimli bir portal olmuş, biraz da poznan hakkında bilgi edinebilsem fena olmayacaktı ama neyse :P

Çevrimdışı UGUR

• Yönetici
  • *
    • Polonya
« Yanıtla #6 : 05 Nisan 2011, 01:21:05 »
bana 7 kere verdi o uyarıyı ama amaç bilgiye ulaşmak o yüzden sorun yok :) elinize sağlık verimli bir portal olmuş, biraz da poznan hakkında bilgi edinebilsem fena olmayacaktı ama neyse :P

Dediğim gibi biliyorum da yapacak bişey yok şuan için.. ama yok ben hosting masraflarını karşılarım derseniz orası ayrı tabi hemen yarına bu sorunu halledebiliriz  :P

Biz hepimiz Bialystokdayız , Poznan da olan arkadaş yok ne yazıkki , Varşova falan olsaydı yine yardım edecek birilerini bulabilirdim size ama Poznan yok malesef :)

Neyse , forumu kurmadaki amaç bilgi paylaşımı yapmak ve sohbet ortamı oluşturabilmekti zaten.Eğer bunu bir nebzede olsa başarabilirsek , donma sorunları çok da önemli değil  ;)

Çevrimdışı elalembelalem

• *
« Yanıtla #7 : 05 Nisan 2011, 01:26:30 »
öyle tabi ama ben en kısa yoldan pasaport ücretini nasıl en aza indiririm de uzun süreli pasaport çıkarttırırım diye düşünürken bi de hosting parası çıktı başıma :P (bu ne deli smile.dır böyle ya :D )

bence siz derhal poznana bir gezintiye çıkın bol bol fotoğraf filan çekin, maksat sizin yeni yerler görmeniz yani başka bişi değil :P:P

Çevrimdışı UGUR

• Yönetici
  • *
    • Polonya
« Yanıtla #8 : 05 Nisan 2011, 01:30:58 »
öyle tabi ama ben en kısa yoldan pasaport ücretini nasıl en aza indiririm de uzun süreli pasaport çıkarttırırım diye düşünürken bi de hosting parası çıktı başıma :P (bu ne deli smile.dır böyle ya :D )

bence siz derhal poznana bir gezintiye çıkın bol bol fotoğraf filan çekin, maksat sizin yeni yerler görmeniz yani başka bişi değil :P:P

Smilelarımız biraz farklı yeni nesil bunlar :D

Poznan değilde bizim daha farklı projelerimiz var , ama eğer uğrarsak fotoğrafları çeker burda paylaşırız sizde görmüş olursunuz.

Olmadı , ben buradaki Polonyalı arkadaşlardan fotoğraflar bulabilirsem eğer paylaşmaya çalışırım.

Şimdilik bu fotoğraflarla idare etmeye çalışın :D

Çevrimdışı elalembelalem

• *
« Yanıtla #9 : 05 Nisan 2011, 01:34:17 »
napalım artık idare etcez mecburen :) gelişme azminiz var site daha çok insana verimli olacaktır diye düşünüyorum o ışığı gördüm sizde :D

Çevrimdışı UGUR

• Yönetici
  • *
    • Polonya
« Yanıtla #10 : 05 Nisan 2011, 01:38:12 »
napalım artık idare etcez mecburen :) gelişme azminiz var site daha çok insana verimli olacaktır diye düşünüyorum o ışığı gördüm sizde :D

Elimizden geldiğince bişeyler katmaya çalışıyoruz ama tabi yetişemiyorum herşeye o yüzden biraz sıkıntı oluyor.Arkadaşlarımda yardımcı olmaya çalışıyorlar sağolsunlar.Bir ortam oluşturmak için değişik konular açıp ilgi çekmeye çalışıyoruz ama tabi facebookla kaşık atacak halimiz yok :) Düşünceleriniz için teşekkürler..

Çevrimdışı elalembelalem

• *
« Yanıtla #11 : 05 Nisan 2011, 01:40:12 »
ben poznana gidiyim deneyim sahibi olup gelecek nesillere elimden geldiğince yardım etmek istiyorum bak o zaman katılalbilirim işte aranıza :)

Çevrimdışı UGUR

• Yönetici
  • *
    • Polonya
« Yanıtla #12 : 05 Nisan 2011, 01:43:42 »
ben poznana gidiyim deneyim sahibi olup gelecek nesillere elimden geldiğince yardım etmek istiyorum bak o zaman katılalbilirim işte aranıza :)

Neden olmasın , eğer isterseniz kendi okulunuz için ayrı bir bölüm dahi oluşturabilirz ileride.Paylaşım yapmak isteyen arkadaşlar için her türlü yardımda bulunmaya hazırız.Ancak şunu da hatırlatayım , erasmus öğrencisi olup geldikten sonra kim uğraşacak bununla diyip bir kenara atmanız olasılığı da var unutmayın :)

Çevrimdışı elalembelalem

• *
« Yanıtla #13 : 05 Nisan 2011, 01:45:48 »
500.000 üyesi bulunan bir siteye moderatörlük yapmışlığım vardır öss tercih sürecinde yardımcı olmak için  8)  deneyimliyimdir yani cv göndermem de gerekecek mi_  ::)

Çevrimdışı UGUR

• Yönetici
  • *
    • Polonya
« Yanıtla #14 : 05 Nisan 2011, 01:53:07 »
500.000 üyesi bulunan bir siteye moderatörlük yapmışlığım vardır öss tercih sürecinde yardımcı olmak için  8)  deneyimliyimdir yani cv göndermem de gerekecek mi_  ::)

:D Benim için 500 bin ya da 5 milyon üyesinin olması farketmiyor.Hayatında hiçbir forum sitesinde bulunmamış , ne yapması gerektiğini bilmeyen birisi bile olsa ben elimden geldiğince yardım etmeye çalışıyorum zaten.Sorun değil yani.Önemli olan sadece yapmayı istemek."cv"ye gerek yok , ama moderatörlük yaptığınız için değil gerçekten paylaşmak istediğiniz için. :) Zira burada da önemli bir teknoloji sitesinde şu anda moderatörlük ve süpermoderatörlük yapmakta olan arkadaşlarımda var şu an.Yani hangi pozisyonda olduğunuz önemli değil.Bilmiyorum anlatabildim mi ?  ;)

Tags:

Forum'dan Son Başlıkları Görebilmek İçin Lütfen Üye Girişi Yapınız.